Yılbaşı Dekorasyonu

admin on Şubat 23, 2021

2020’ye artık sayılı günler var. Planlar yapıldı fakat hazırlıklar tamam mı? Bu yazımız, yeni yılı güzel bir atmosferle taçlandırmak isteyenler için… Pozitif, enerjik ve bol kırmızı içeren bir içeriğe hazır mısınız? Karşınızda yılbaşı dekorasyonu önerileri…

Dikkat! Kırmızı İçerir

Kırmızı, yılbaşı dekorasyonunun olmazsa olmazıdır. Tamamlayıcısı beyaz da öyle tabii… Nasıl bir ev hayal ediyorsunuz? Dostlarınızı ağırlayacağınız şık ve ağırbaşlı bir masa mı? Eğlenceli bir ev partisi mi? Yoksa her ikisi de mi? Merak etmeyin; bu yazıda hepsinin cevabı var.

Eğer kalabalık bir masa çevresinde toplanacaksanız, farklı renk arayışlarına girmemenizi tavsiye ederiz. Kırmızı, yılbaşı gecelerinin alametifarikalarındandır. Kırmızı kumaş örtüyü beyaz yemek takımları ile tamamlamanız yeterli olacaktır. Biraz daha ağırbaşlı bir görünüm yaratmak istiyorsanız şamdan kullanmanızı özellikle tavsiye ederiz.  Şamdanın alternatifi olarak tealight mumlar da kullanabilirsiniz.   

Çevre Düzenlemesi Nasıl Olmalı?

Kırmızı, beyaz ve yeşil renk teması yılbaşı dekorasyonunun alışılagelmiş düzenidir. Bu noktada biraz daha ayrışmak isterseniz, pastel tonlara yönelebilirsiniz. Metalik ve pastel renklerin birleşimi oldukça şık bir görüntü oluşturacaktır. İşe, yılbaşı ağacınızı bembeyaz süslerle kaplayarak başlamanızı öneririz.

Tercihiniz sadelikten yanaysa, minimal süslemeye yönelmelisiniz. Ağaç dalları ve yaprakları aksesuar olarak kullanabilir, ferah bir yılbaşı dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Tavsiyemiz, ahşap aksesuarlardan da destek almanız. Doğadan ilham alan, sade, şık ve ferah bir görüntü… Daha iyisi ne olabilir ki?

0 comments
Post a comment