BİZ KİMİZ?

Zoon Mimarlık olarak, 2013 yılından bu yana yaşamınıza değer katan projelere imza atıyoruz. Ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirmiş olduğumuz 100'ü aşkın konut, ofis, showroom, cafe, aktivite alanı ve fuar standı gibi projelerle yaşam alanlarınızı şekillendirmekteyiz. Farklı kullanım alanlarına yönelik, anahtar teslimi renovasyon hizmetimiz ile her türlü ihtiyacınızı, modern, estetik ve en son teknik gelişmeler ışığında projelendirerek hayata geçirmekteyiz. Şimdiye kadar İzlanda'dan Kamboçya'ya, 10 farklı ülkede, uzman kadromuz ile tamamlamış olduğumuz tüm projelerimizde müşterilerimizi ZOON MİMARLIK kalitesiyle tanıştırdık ve tanıştırmaya da devam ediyoruz.
ZOON MİMARLIK - Yaşamınızı Tasarlar

NELER YAPIYORUZ?
Mimarlık
İç Mimarlık
Mühendislik
Konsept Tasarım
Anahtar Teslim
Mobilya İmalatı
Proje Yönetimi
Perakende
Otel
Ofis
Kültürel Alanlar
Sağlık Sektörü
Toplu Konutlar
Fuar Standı
Showroom
Sergileme Standı
NERELERDE ÇALIŞIYORUZ?

Zoon Mimarlık olarak, 2013 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında sadece farklı tür ve ölçeklerde projeler geliştirmekle kalmayıp, yaptığımız bu mimari ve iç mimari tasarımlarla firmaların mimari anlamda kurumsal kimliklerini de oluşturmaktayız. Küçük ölçekli obje ve ürün tasarımlarından büyük ölçekli bina tasarımlarına kadar pek çok alanda hizmet veren firmamızda, bireysel ve kurumsal, birçok müşterimizin, konut, ofis, mağaza ve fuar standı tarzında mimari bütün ihtiyaçlarını karşıladık. Alanında uzman kadromuz ile yurt dışındaki partner firmalarımızla birlikte dünya çapındaki firmalara verdiğimiz mimari hizmetlerimiz dışında, ekipman ve mobilya imalatı konusunda yüksek kaliteli ürünler sunmakta ve dünya çapında anahtar teslimi projeler yapmaktayız.

REFERANSLARIMIZ
ATÖLYE VE İMALAT

2500 m2 kapalı alana sahip olan mobilya imalat tesisimizde, hammadde kabulünden, bitmiş ürünün paketlenme aşamasına kadar, yüksek standartlarda ürünlerin imalat ve son kontrolünü yapmaktayız. Metal ve ahşap ile ilgili her türlü üretimin yapılabildiği tesisimizde, etkin fiyat maliyetlerini yakalabilmek adına ar-ge departmanımıza önem vermekteyiz. Tamamı alanında uzman, yüksek nitelikli personel kadromuz sayesinde, karmaşık üretim süreçleri kısa sürede başarı ile tamamlanır ve bu sayede teslimat süresi konusunda müşteri güveni oluşturur. Dünyanın önde gelen birçok firmasına mobilya ve ekipman tedarik eden tesisimiz, HIZ ve KALİTE den ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

EKİBİMİZ

EMRE OZAN ACAR

1982 yılında Ankara’da doğan Emre Ozan Acar, 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin yüksek lisans eğitimine başladı. Aynı zamanda ikinci dal olarak okuduğu, işletme bölümü lisans eğitimini de bitirdiği 2005 yılında, Viyana Teknik Üniversitesi’ne yüksek lisans öğrencisi olarak kabul edilmiştir. 5 yıl Avusturya-Viyana’da çeşitli ofislerde çalışıp, yüksek lisansını tamamlayıp doktoraya başlamasının ardından 2009 yılında Türkiye’ye dönüş yapmıştır. 2003-2013 yılları arasında hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde farklı şirketlerde çalışarak projelerini gerçekleştirmiştir. Zoon Mimarlık’ın kurucusu olarak 2013 yılından beri, mimari ve iç mimari tasarım, projelendirme, uygulama ve proje danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

EMRE OZAN ACAR Kurucu / Y. Mimar Müh.

SANEM COŞAN ACAR

1984 yılında Ordu’da doğan Sanem Coşan Acar, 2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin yüksek lisans eğitimine başladı. İkinci dal olarak okuduğu Halkla İlişkiler lisans eğitimine devam ederken Almanya-Konstanz Üniversitesi’nde de konuk öğrenci olarak 1 yıl eğitim almıştır. 2007-2018 yılları arasında Yapı Artı Tasarım, Garanti Bankası ve Shaya Holding bünyesinde Starbucks lar da dahil olmak üzere birçok markada, mimar, proje yöneticisi ve proje müdürü olarak çeşitli görevler almıştır. 2020 yılından beri, Zoon Mimarlık bünyesindeki Artzoon markasının kurucusu ve yöneticisi olarak, çeşitli alanlardaki çalışmalarına devam etmektedir.

SANEM COŞAN ACAR Artzoon Kurucu / Mimar
GARFİELD Motivasyon Koçu
MUHAMMED ŞEHİD BİRİNCİ Mimar
ELİF EŞKİ Mimar
HASAN OSKAY Mimar
ZEKERİYA EZELHAN Sanat Yönetmeni
SUAT ER Mali İşler
HARUN CANDAR Muhasebe
REYHAN TEKİN Mimar
EKİBİMİZE KATILIN

    CV*