Hamburger Hühner Restaurant

Almanya / Hamburg

Müşterimizin isteği üzerine yaklaşık 100m2 lik alana pastel renkler kullanarak fonksiyonel ve canlı bir tavuk restoranı tasarladık.

Projeye Göz At

Omsk Carbon Piazza Ofis

İstanbul / Maltepe

Müşterimizin isteği üzerine yaklaşık 45 personelin çalışacağı açık ofis sistemi ile tasarlanmış genel merkez ofisi dizayn ettik.

Projeye Göz At

Bağlar Bakery

Türkiye / İstanbul

Müşterimizin amacı doğrultusunda tasarımda transparan yüzeyler ve aynalar kullanarak mekanı ferah hissettirmeyi amaçladık. Teşhir üniteleri ile cam doğramalar ve açık renkli duvarlar ve mobilyalar arasında kontrast yaratarak derinlik algısını artırdık.

Projeye Göz At

VBH Fuar Standı

Türkiye / İstanbul

126 m2’lik bu fuar standının bütçe odaklı modüler tasarımında, VBH’nin monteli kapı, pencere ve farklı ürünleri için çeşitli alanlar sağlamak üzere farklı koridorlar oluşturulmuştur.

Projeye Göz At

Umai Sports Bar

Almanya / Hamburg

Müşterimizin isteği üzerine canlı renkler ve iyi aydınlatma ile şık ve etkili bir mekan tasarlamayı hedefledik. Eskitilmiş aynalar ve kullandığımız pastel renk tonları ile retro bir hava yarattık.

Projeye Göz At

Tetramar Fuar Standı

Turkey / İzmir

Mermer üretici olan müşterimizin 122×122 cm lik ürünlerini sergileyebileceğimiz şık ve fonksiyonel bir fuar stand tasarlamayı hedefledik.

Projeye Göz At

AFS Fuar Stand

Türkiye / İstanbul
Sodex 2019

Müşterimizin isteği üzerine yaptırdığımız bu fuar standında önemli olan nokta, standa dışarıdan kolayca ulaşılabilmesiydi. Tasarımda dikkat ettiğimiz hususlardan biri de sergi fonksiyonu dışında ziyaretçilerin oturup vakit geçirebilecekleri mekanlar yaratmaktı.

Projeye Göz At

Güral Vit Fuar Stand

Türkiye / İstanbul

Vitrifiye elemanları satan Güral Vit firması için tasarladığımız bu standda farklı işlevdeki farklı ürünlerin sunulduğu alanları bölücü duvarlarla ayırmanın haricinde renklerle de çeşitliliğe yönelerek mekânsal imge oluşturmayı hedefledik. Canlı, dinamik renkler ve doğrusal formlar kullanarak mekanlar arası akışı sağladık.

Projeye Göz At

İdevit Fuar Stand

Türkiye / İstanbul

Seramik sıhhi tesisat malzeme firması için yaptığımız bu standda markayı temsil eden ürünleri markanın imza rengiyle ilişkilendirerek tasarımın odak noktası haline getirdik. Tasarımda kompaktlığa ve sadeliğe önem verdik. Sergileme ünitelerinde kullandığımız bitkilerle ve ahşap dokuyla mekana canlılık kattık.

Projeye Göz At

ST Gym

Türkiye / İstanbul

Spor salonu projemizde günümüz modern spor salonlarından ayrı olarak fonksiyonelliğin yanı sıra hareket ve canlılık hedefledik. Bu canlılığı, koyu renklerin baskın olduğu mekanda, birtakım noktalarda cesur renklere yer vererek sağladık. Aynı zamanda duvar tasarımında rasyonelliğine karşıt eğrisel formda ışıklandırmalarla mekana hareketlilik kattık.

Projeye Göz At

Acr Evi 02

Türkiye / İstanbul

Çocukların dinlenme ve ders çalışma ihtiyaçlarını karşılayacak fonksiyonel bir alan tasarladık. Ayrıca tırmanma alanı isteyen müşterimiz için tırmanma aletleri ile alternatif bir tasarım daha yaptık.

Projeye Göz At

Atic Kimya

Türkiye / Kocaeli

Kocaeli Dilovası’nda bulunan ATIC KİMYA ofis binası için giriş alanı tasarlamamız istendi. Markanın kurumsallığını ön plana çıkaracak renkler, mermer danışma masası ve ferah bir bekleme alanı projenin ana unsurları.

Projeye Göz At

Peker Evi Interior

Türkiye / İzmit

Salon tasarımlarında en önemli unsur; mekanın ferah olmasıdır. Bunlar; doğal ışık, açık renk ve yüksek tavan unsurları ile sağlanır. Mekanda bazı spesifik alanlarda koyu renk kullanmak ortamı sıradanlıktan kurtarıp özgünlük sağlar. Mutfaklarda fonksiyonellik kadar renk uyumu da önemli bir tasarım unsurudur. Ayrıca tüm bunları aydınlatma elemanları ile harmanlamak mekanın değerini katlanarak artırır.

Projeye Göz At

SRC Coiffeur Düsseldorf

Almanya / Düsseldorf

Almanya’nın seçkin bir caddesinde uzun zamandır hizmet veren ve seçkin bir kesime hitap eden müşterimiz için yaptığımız geniş bir alana yayılan bu tasarımda müşterilerin tüm gün vakit geçirebileceği bir mekan oluşturmayı hedefledik. Mekanda sadelik ve ferahlık sağlama amacıyla ağırlıklı olarak açık pastel renkler, bir çok yerde de çeşitli formlarda aydınlatmalar kullanılmıştır. Alana derinlik katmak için ise danışma bölümü dahil tüm mekanda aynalara yer verilmiştir. Tavanda yapılan renk seçimi ile derinlik algısı yaratılmıştır.

Projeye Göz At

Umai Restaurant & Bar

Almanya / Hamburg

Müşterimizin isteği üzerine canlı renkler ve iyi aydınlatma ile şık ve etkili bir mekan tasarlamayı hedefledik. Eskitilmiş aynalar ve kullandığımız pastel renk tonları ile retro bir hava yarattık.

Projeye Göz At

Sitz House Viyana

Avusturya / Viyana

Avusturya’nın bir kasabasında bulunan bu konut tasarımında amacımız konutun çevredeki geleneksel dokuya uymasıydı. Bunu sağlama amacıyla tasarımda geleneksel mimari anlayışını benimseyip modern bir dokunuş yaptık. Bu gelenekselliği rustik taş örgü ve arduvaz çatı ile temsil ettik.

Projeye Göz At

Nold Suit

Türkiye / İstanbul

Antika ürünler sergilemek isteyen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda klasik ve modern yapıları harmanladığımız bir yer haline gelmiştir. Tuğla ve cilalı masif ahşap gibi ürünlerle tarihi bir mekan oluşturuldu.

Projeye Göz At

MC Evi

Almanya / Hamburg

Müşterimizin isteği üzerine krem renginin kullanıldığı sade bir mekan tasarladık. Amacımız sessiz ve rahat bir uyku ortamı yaratmanın yanı sıra mekanın modern görünmesini sağlamaktı.

Projeye Göz At

Mobile Trade Hamburg

Almanya / Hamburg

Elektronik aletlerin satılacağı mağazamızda samimi ve yumuşak bir hava yaratmayı, sıkılmadan uzun vakit geçirmeyi, alışveriş yapmayı, kahve içmeyi ve tv izlemeyi amaçladık.

Projeye Göz At

Peker Evi

Türkiye / İzmit

Peker evinin tasarımında modern görünümün yanı sıra samimi bi mekan yaratmayı hedefledik. Ayrıca fonksiyonel ve bir o kadar kompakt bi yapı meydana getirdik. Tasarımda taş, ahşap ve cam baskın olarak kullanıldı. Geleneksel ve modern mimari içi içe olduğu bir mekan yarattık.

Projeye Göz At

Bar 380

Almanya / Hamburg

Bütünlük ve operasyonel uyum, özellikle dış mekan tasarımında çok önemlidir. Bunun dışında yaygın olarak kullanılan yapı malzemelerinin ortaya çıkarılması ve eklenmesi başarılı sonuçlar verecektir. Bu tasarımda en çok dikkat ettiğimiz unsurlar; çevre ile uyum ve yerel malzeme kullanımı.

Projeye Göz At

Adaköz Restaurant

Almanya / Hamburg

Inseltreff’te daha önce de restaurant olarak kullanılan mekanı baştan tasarladık. Hedefimiz; hem Alman hem de Türk kültürlerine hitap edecek, sıcak ve samimi bir restaurant tasarlamaktı. Bu yaparken de çevredeki doku ile uyumlu ama aynı zamanda da ön plana çıkan bir mekan yaratmaktı. Zeminde kullandığımız karo seramik ve parke görünümlü seramikler sayesinde mekana daha samimi bi hava katmayı planladık. Bunun dışında mekanı hareketlendirmek için yeşil, pembe ve gri renklerin pastel tonlarını kullandık.

Projeye Göz At

Okisan Ofis & Showroom

İstanbul / Türkiye

Güvenlik ürünleri ve hizmetleri sunan bir teknoloji firması olan Okisan’ın konsept tasarımı, firmanın teknolojik vizyonunu göstermek üzere yapılmıştır. Mermer bir banko ve firmanın tarihçesini anlatan teknolojik panolarla ziyaretçilerini karşılayan mekanda, showroom alanına yöneldiğinizde sonsuzluk hissi yaratacak aynalar ve teknolojik havayı hissettirecek ritmik, asimetrik çizgisel alanlar oluşturulmuştur.

Projeye Göz At

Novus Evi

Viyana / Avusturya

Viyana’nın kırsal kısmında, doğada yaşayan 3 kişilik bir aile için tasarlanan bu evde, tasarımın temel amacı, evin içinde doğal aydınlanmayı sağlamak ve ormanı iç mekanda da hissedebilmektir. Dışarıdan gelen gün ışığını maksimum oranda kullanılabilmek için bölücü duvarlar bu doğrultuda tasarlanmış, korkuluklarda ve doğramalarda, ışığın maksimumda nüfus etmesini sağlayan cam yüzeyler kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Luva Beauty Klinik

İstanbul / Türkiye

Bu çok işlevli klinik ve güzellik akademisi için ana tasarım hedefimiz; bütüncül bir tasarım yaklaşımı oluşturarak, aynı zamanda bir sanat galerisi gibi görmesini sağlamaktı. Özellikle kadınlara hizmet veren bu mekanda kadın ruhunun zenginliğinden ilham alındı ve bu durum çeşitliliklerle tasarıma yansıtıldı.
Bu nedenle altın varaklı çerçevelere yerleştirilmiş modern sanat tabloları; beton görünümlü epoksi zemin kaplamaları ile klasik oyma mobilyalar, modern oturma alanlarına sahip göz alıcı klasik duvar kağıtları ile kadife perdeli modüler koyu renkli tavanlar ve akkor ampüllü klasik cam avizeler birbirleri ile kombine edilmiştir.

Projeye Göz At

Osman Sınav Evi

İstanbul / Türkiye

Projede tasarıma yön veren ana unsur, İstanbul’un muhteşem silueti olmuştur. Amaç, bu iki katlı apartmanda tüm yaşam alanlarından İstanbul manzarasını görünür kılmaktır. Bu amaçla mutfak zemin katta oturma odası ile birleştirilerek açık mutfak olarak tasarlanmış, yatak odası ve üst oturma odası taşıyıcı olmayan duvarlardan arındırılmıştır. Küvette dinlenildiğinde dahi manzarayı görünür kılmak adına banyoda büyük bir pencere oluşturulmuş, genel tasarım konsepti olarak da doğal görünümlü malzemeler seçilmiştir.

Projeye Göz At

Exodus Spor Salonu

İstanbul / Türkiye

Bu tasarımdaki amacımız, Tayland sokaklarında doğan kick-box sporunun ruhunu galvanizli saclar, ham zincirler, beton görünümlü duvar kaplamaları, araç lastikleri, siyah kauçuk zemin, yapay çim ve cesur dramatik renklerin uyumu ile yansıtmak olmuştur.

Projeye Göz At

Nissan Merkez Ofis

İstanbul / Türkiye

Uluslararası bir otomobil üreticisi olan Nissan’ın Türkiye genel merkezinin, hem ofis içi hem ofis dışı alanlarında, markanın yeni mekan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet verilmiştir. Bu doğrultuda, ofis, showroom, eğitim ve bekleme alanları, olmak üzere birçok mekanı yeniden tasarlanmış ve uygulanmıştır.

Projeye Göz At

Eca Mostra Convegno Milano

Milano / İtalya

Isıtma sistemlerine yönelik, bu uluslararası bu fuar alanının tasarımındaki öncü noktamız, ECA ürünlerinin kullanıldığı alanlara getirdiği rahatlığı yansıtmaktı. Bu yönde yapılan tasarımda, 2-3 kişilik rahat cafe oturma grupları, şömine alanı, dekoratif aydınlatmalar ve duvar kağıtları ile, kendi evinizin sıcaklığında mekanlar yaratmak amaçlanmıştır.

Projeye Göz At

Konteyner Otel Reykjavik

Reykjavik / İzlanda

Tarafımızdan istenen tasarımda, bir İzlanda köyünde, ünlü kuzey ışıkları deneyimini ve İzlanda’nın doğasını yaşama fırsatı verecek, hazır konteynerler kullanarak, modern bir konteyner otel projesi oluşturulması istenmiştir. Zoon Mimarlık tarafından tasarlanan bu konteynerlerin, iç mobilyaları da dahil olmak üzere tüm detaylarının Türkiye’de bitirilmesi ve daha sonra İzlanda’ya kullanıma hazır halde ulaştırılması planlanmıştır.

Projeye Göz At

Stonefly Teşvikiye Mağaza

Istanbul / Türkiye

Teşvikiye gibi nezih bir semt, kendisi kadar nezih ve ayrılacaklı bir tasarıma ihtiyaç duymaktaydı. Bu amaç göz önünde bulundurularak mermer cephe, sokağın tarihi bağlamına ve Teşvikiye mağazası için özel olarak oluşturulan ferforje tabela ile uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.
Özel desenli duvar kağıtları, el yapımı ayakkabıların sergilenmesi için PVC borulardan yapılan raflar, paslı metal paneller ve masif ahşap üniteleri kullanılarak ferah ve ürün odaklı bir sergileme stratejisi uygulanmıştır.

Projeye Göz At

Twn Evi

Viyana / Avusturya

İkiz ev tarzındaki bu proje, benzer yaşam tarzlarına sahip iki yakın ailenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Bahçe ve havuz alanı, tüm aile bireylerini bir araya getirecek sosyal alanlar olarak oluşturulmuştur. Dışarıdan gelen gün ışığının mekanlarda maksimum oranda kullanılabilmesi için, büyük ebatlı cam doğramalar ve ışığın tamamiyle geçişini sağlayan şeffaf cam korkuluklar kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Telkari Restaurant

Türkiye / İstanbul

Yöresel Mardin yemeklerinin sunulacağı bir restoran olarak tasarlanan mekanda, Mardin evlerindeki farklı yüksekliklerde olan teras alanlarının benzerleri mekanın tasarımına yansıtılmıştır. Genel anlamda tasarımda, belirli noktalar modernize edilerek, geleneksel doku yansıtılmaya çalışılmıştır.

Projeye Göz At

Amir Kabir Plasteurasia 2016

Türkiye / İstanbul

150 m2’lik bu standın tasarımı Dubai’deki partner firmamıza aittir. Müşterimizin İranlı oluşu sebebiyle, klasik Fars tarzı kalıplar, cnc kesimler ve tüm detaylar tarafımızdan yüksek kalite ile üretilmektedir.

Projeye Göz At

Tabriz Petrochemical Co. Plasteurasia 2017

Türkiye / İstanbul

Eğimli köşeler ve karışık boyutlu lightboxlar, 70 m2’lik bu standın ana bileşenleridir. Dubai merkezli ortak firmamız tarafından tasarlanmış ve tarafımızca uygulanmıştır.

Projeye Göz At

JPC Petrochemical Co. Plasteurasia 2017

Türkiye / İstanbul

JPC, petrokimya sektörünün en büyük firmalarından biridir ve bu standın tüm tasarımı Dubai’deki partner firmamıza aittir. Bu proje işbirliği, müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmıştır.

Projeye Göz At

ARPC Shazand Petrochemical Co Plasteurasia 2017

Türkiye / İstanbul

Eğimli kirişler ve büyük boyuttaki lightboxlar bu standın ana bileşenleridir. Standın mavi ve beyaz renkleri firmanın logosundan esinlenerek kullanılmıştır. Dubai merkezli ortak firmamız tarafından tasarlanmış ve tarafımızca yapılmıştır.

Projeye Göz At

Demsa Shoes Corner

İstanbul/Türkiye

Demsa ayakkabı markası için bir korner sergileme ünitesi tasarlamamız istenmiştir. 10m2lik bir alanda 2 farklı tasarım önerisinde bulunduk. Dekoratif sactan üretilecek yaprak paneller, ayakkabıların sergileme ünitesine şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır.

Projeye Göz At

Erdoğan Şehit House

İstanbul/Türkiye

Müşterimizin talebi doğrultusunda, mutfak, salon ve yatak odası tasarımı tarafımızca yapılmıştır. Tüm odalarda hakim renk beyaz olmakla birlikte diğer ana malzeme ise ahşap olmuştur. Beyaz ve ahşap malzemenin uyumu ile mekana ferahlık sağlanmıştır.

Projeye Göz At

Arma Kontrol

İstanbul/Türkiye

En iyi bariyer- güvenlik ürünleri firması olan Arma Kontrol için bir merkez ofis binası tasarlamamız istenmiştir. Firmanın ana ürünlerini tema edinen tasarımda antrasit tonlar ve brüt beton dokusu tüm mekanlarda kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Rakun Dijital

İstanbul/Türkiye

Bu ofis tasarımında, mutfak alanını, çalışma alanı ve bir adet toplantı odası tasarıma dahil edilmiştir. Mutfağı çalışma alanından ayıracak sistemler önerilmiştir. Mekanın genelinde ahşap ve soft tonlar birlikte kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Edirne Work Center Lobby

Edirne/Türkiye

Edirne’de bir iş merkezinin lobisini yenilememiz istenmiştir. Zeminde kullanılan mermer doku, duvarda kullanılan açık tonlar ve güçlü aydınlatmalar ile dikkat çekici ve ferah bir giriş alanı tasarlanmıştır.

Projeye Göz At

Tahiroğlu Bakery

İstanbul/Türkiye

Tahiroğlu Fırın için tasarlanan bu projede, ağırlıklı olarak siyah ve ahşap birlikte kullanılmıştır. Amaç, yalın malzemelerle pastanenin modern yüzünü göstermektir

Projeye Göz At

Serkan Kars House

İstanbul/Türkiye

Müşterimiz mevcut mobilyaları ile salon,mutfak ve holünü yenilememizi tarafımızdan istemiştir. Mevcut mobilyalara ek olarak yeni mobilyalar önerilmiş, ağırlıklı olarak ahşap tonlar kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Reynaers Aluminium

İstanbul/Türkiye

Reynaers Alüminyum, pencereler, kapılar, perde duvarlar, sürgülü sistemler ve kış bahçeleri için yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümlerinin geliştirilmesi ve pazarlanmasında önde gelen Avrupalı bir firmadır. Fuarda sergilenmek üzere Reynaers Aluminium için sergileme standı tasarlanmıştır.

Projeye Göz At

Zoon Architecture

İstanbul/Türkiye

Mimarlık ofisinde daha derin bir algı yaratmak için ağırlıklı olarak cam ve aynalar kullanılmıştır. Renkler ve kişiye özel fonksiyonel mobilyalar firmanın kurumsal kimliğini yansıtacak şekilde seçilmiştir. Mutfak, şeffaflık sağlayan 300 litrelik akvaryum ile ofisten ayrılmıştır. Geri dönüştürülmüş tuğlalar ve suni çim halılar diğer tasarım öğeleridir.

Projeye Göz At

Joule Energy

İstanbul / Türkiye

Stand, enerji çözümleri sağlayan Joule Energy için tasarlanmıştır. Yapının toplantılar için kullanılan bir asma katı bulunmaktadır. Amaç, genel stantta markanın ana renklerini vurgularken müşterinin ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Projeye Göz At

Bridge Complex Project

Viyana / Avusturya

Bu köprü, Viyana’daki 1.bölge, 2.bölge ve 3.bölgelerin arazi eğimine göre yerleştirilmiş dijital tabelalarla bağlamak için tasarlanmış fonksiyonel bir yaya köprüsüdür. Satış, sanat ve eğitim alanları, dinlenme ve eğlence alanları ile proje merkezi bir hale gelmiştir.

Projeye Göz At

Mobile House Concept Design

İspanya / Avusturya / İtalya

Bu üç mobil konteyner, ev veya ofis olarak kullanılmak üzere çok işlevli olarak tasarlanmıştır. Eylül Haziran ayları arasında Viyana’lı bir ressamın ofisi olmuş ve yazlık kullanılmak üzere kamyonla İspanya ve İtalya’ya taşınmıştır.

Projeye Göz At

Stonefly Aymod 2013

İstanbul/Türkiye

Bu küçük fuar standı için İtalyan, sade ancak şık bir tarz yansıtılması hedeflenmiştir.

Projeye Göz At

Wrangler Aymod 2013

İstanbul/Türkiye

“Wrangler ayakkabıları geniş bir stil yelpazesi sunar; İster kışın sıcak deri botlar isterse yazın renkli kanvas ayakkabılar, Wrangler size uyacak bir şeye sahiptir ”, markanın sloganı ve bizim tasarım kökenimiz olmuştur. Yıpranmış ahşap sergileme üniteleri ürünlerin dayanıklılığını hatırlatmak için kullanılmış, cephe duvarları paslanmış metal levhalarla, tavan masif ahşap kirişlerle inşa edilmiş ve dış mekan hissi yaratmak için zemin suni çim ile kaplanmıştır.

Projeye Göz At

Cotecna Maden 2018

İstanbul/Türkiye

Önde gelen test, inceleme ve sertifikasyon hizmetleri sağlayıcısı olan Cotecna için bir fuar standı inşa etmemiz istenmiştir. Stand, kurulumu kolaylaştıran modüler elemanlardan yapılmıştır.

Projeye Göz At

Empire Jewelry

İstanbul/Türkiye

Bu projede, İstanbul’un bir ilçesinde bulunan yerel mücevher markasına ait showroom için lüks ve çekici bir konsept oluşturulmuştur. Parlayan mücevherleri ön plana çıkaracak bir tasarım tercih edilmiştir.

Projeye Göz At

Çağrı Jewelry

Tekirdağ/Türkiye

Bu projede, İstanbul’a yakın, Tekirdağ’ın ilçesinde bulunan yerel mücevher markasına ait showroom için lüks ve çekici bir konsept oluşturulmuştur. Parlayan mücevherleri ön plana çıkaracak ana renklerde siyah ve beyaz kullanılmıştır.

Projeye Göz At

BJK Nevzat Demir Social Complex

İstanbul/Türkiye

Nevzat Demir Külliyesi için gerekli olan, oyuncuların rahat odalarda konaklaması ve ziyaretçilerin Beşiktaş’ın görkemli tarihini lobide hissetmeleri olmuştur. Bu nedenle lobide siyah ve beyaz renkler, oyuncu odalarında ise soft renkler kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Carrefoursa Bookstore

İstanbul/Türkiye

Bu tasarım, CarrefourSA mağazalarındaki kırtasiye bölümlerinin yenilenmesi için oluşturulmuştur. Müşterinin arzusu, CarrefourSA’nın sadece promosyon kitaplarını satması gibi önyargıların üstesinden gelen bir tasarım yapılmasıdır. Aslında en son yayınlanan kitapları da satmaktadırlar.

Projeye Göz At

Eks Dental Clinic

İstanbul/Türkiye

Diş klinikleri genellikle gidilmek istenmeyen mekanlardır. Bu sebeple, her muayene odası için özel baskılı pvc zeminler ve farklı doğal görünüme sahip baskılı duvar kağıtları kullanılarak, hastaları psikolojik açıdan rahatlatan bir mekan tasarımına gidilmiştir.

Projeye Göz At

A.G. House

İstanbul/Türkiye

30 yıllık modası geçmiş evinden sıkılan müşterimiz için güzel deniz manzarasına sahip, canlı, modern ve zarif bir tasarım oluşturduk.

Projeye Göz At

Creative Beauty

İstanbul/Türkiye

Müşterimiz Creative Beauty, İstanbul’un merkezinde bulunan bir kuaför salonudur. Müşterilerin uzun zaman geçirdiği bir mekan olmasından dolayı huzur ve sükunet ortamı yaratmak önemlidir. Bu durum yumuşak gri duvarlar, pembemsi gölgeli beyaz mobilyalar ile sağlanmıştır.

Projeye Göz At

Eca Serel Cersai 2014

Bolonya/İtalya

Saf beyaz aydınlatmalı corian ve doğal ahşap malzemeler ürünler için duvar ve ekran olarak kullanılmıştır. Tavanlarda hafif ağırlıklı ve geçirgen ağlar kullanılmıştır. Markanın sloganı “ECA ile suyunuzu yönetin” idi. Bu stand tasarımında suyun akışından ilham alınmıştır.

Projeye Göz At

Güney Bakery

İstanbul/Türkiye

Sarıyer merkezli bu projenin tasarımında amaç, yalın malzemelerle pastanenin modern yüzünü göstermektir.

Projeye Göz At

Eca Serel Cersai 2015

Bolonya/İtalya

ECA Serel’in her sene katılmış olduğu fuarlardan biri olan Bolonya’daki fuar için, markanın yenilikçi yüzünü yansıtan bir tasarım yapılmıştır. Ziyaretçileri standın içine çekebilecek tarzda minimal bir tasarım düşünülmüştür.

Projeye Göz At

Eca Serel The Big 2015

Dubai/Birleşik Arap Emirlikleri

Bu tasarımda ürünler kısmen yükseltilmiş yarı duvar yüzeylerinde ve lake sergileme ünitelerinde sergilenmiştir. Stand, her yönüyle tüm ziyaretçilere liderlik edecek şekilde tasarlanmıştır.

Projeye Göz At

Mustafa Erten House

İstanbul/Türkiye

İstanbul’da bulunan iki katlı bir evin çatı katında bir yatak odası tasarlamamız istenmiştir. Günlük hayattan ilham alarak sadece bir yatak odası değil, aynı zamanda okuma köşesi olan bir yaşam alanı yaratmak hedeflenmiştir. Gri tonunun altına, ambiyansı zenginleştirmek için pirinç, zümrüt rengi eklenmiştir.

Projeye Göz At

Tekdurmaz House

İstanbul/Türkiye

Müşterinin yaşam ihtiyaçları göz önünde bulundurularak İstanbul’da 3 kişilik bir aile evinin konsept tasarımı yapılmıştır. Ev 2 ana yatak odası, 1 misafir odası, 1 çalışma odası ve 1 banyodan oluşmaktadır. Odalar, yaşayanların rahatça vakit geçirebileceği sakin bir dinlenme yeri yaratmak için aynı renk ifadesine sahiptir.

Projeye Göz At

Eca Serel Showroom Cologne

Köln/Almanya

Ürünlere yönelik saf beyaz, ritmik, aydınlatmalı corian sergileme üniteleri, doğal ahşap zeminler, barrisol tavanlar ve barrisollerin zemine yansıtılması projenin ana bileşenleri olmuştur.

Projeye Göz At

Tekyaz Maktek 2016

İstanbul/Türkiye

Projeye Göz At

Hydn House

Viyana/Avusturya

Temel amaç, geleneksel Avusturya konut stilini tasarıma devam ettirmektir. Verandadan oturma odasına, oturma odasından yemek odasına, tüm tasarımda ahşap ve taş karışımı kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Schubert House

Avusturya/Viyana

Temel amaç, geleneksel Avusturya konut stilini tasarımda devam ettirmektir. Verandadan oturma odasına, oturma odasından yemek odasına ve tüm tasarımda ahşap ve taş birlikte kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Kaya Palazzo Eca Serel Exhibition

Antalya/Türkiye

Antalya’da bir otel lobisinde yer alacak bir sergi projesidir. Konsept, gökkuşağının yedi renginden ilham alan renk geçişi ile kabinler arasında bir akış yaratmaktır. Projenin en önemli özelliklerinden biri sergileme ünitesi olarak renkli paletler kullanılmasıdır.

Projeye Göz At

Tekyaz Office Lounge

İstanbul/Türkiye

Personellerinin daha kaliteli zaman geçirebilmeleri için talep ettikleri ofislerinin lounge alanı tasarımında dinamik ve çizgisel tavan aydınlatmaları, rahat koltuklar, toplu kutlamaların yapılabileceği büyük bir masa, etkinlik ve oyun alanları tasarlanmıştır.

Projeye Göz At

Stonefly Showroom Ankara

Ankara/Türkiye

Mekan, Stonefly markasını yansıtan özel yapım sergileme üniteleri ile yenilenmiştir.

Projeye Göz At

Stonefly Showroom Florya

İstanbul/Türkiye

Bu küçük mağazada İtalyan sade ve şık tarzını yansıtmak hedeflenmiştir. Ferah bir düzen oluşturulmuştur. Hem duvarlar hem de sergileme üniteleri için beyaz renkler kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Stonefly Showroom Şişli

İstanbul/Türkiye

Farklı tarzlar bir araya getirilerek tasarlanan bu mağazada, farklı ayakkabı türleri için ayrı sergileme üniteleri oluşturulmuştur. Antika sandalye ve ayakkabı tezgahları da özel olarak boyanarak yenilenmiştir. Tüm bunları İtalyan marka modern koltuk ve kanepelerle aynı mekanda kullanarak, markanın yenilikçi arayüzünün köklü geçmişine atıfta bulunulmuştur.

Projeye Göz At

Distanbul Showroom

İstanbul/Türkiye

Bu mağaza tasarımında, sergileme ünitesi ve toplantı masası olarak kullanılan özel boyalı ve cilalı ayakkabı yapım tezgahları dikkat çekmektedir. Oldukça alçak tavanlı ve dar bir mekanda, dramatik renklere sahip mobilyalarla çarpıcı bir atmosfer yaratılmıştır.

Projeye Göz At

Versace 1969 Showroom Fatih

İstanbul/Türkiye

Düz beyaz duvarlar ve gizli led aydınlatma ile lüks ve sadelik arasında nezih bir denge sağlanırken mağazanın daha ferah olması sağlanmıştır.

Projeye Göz At

Versace 1969 Aymod 2016

İstanbul/Türkiye

Bu fuar standının konsepti, Versace 1969’un Aymod 2016 Fuarı’nda yer alması için oluşturulmuştur. Stand tasarımı markanın kimliğini yansıtması açısından önemlidir. Standın dış cephesini kaplayan şeffaf malzeme müşterilere çekici bir his vermektedir.

Projeye Göz At

Versace 1969 Showroom

İstanbul/Türkiye

Bu mağazanın ana tasarım hedefi Versace markasının lüksünü ve kalitesini yansıtmaktır. Bu bağlamda deri Chesterfield koltuk ve pirinç korkuluklarla birlikte lüksü çağrıştıran siyah mermer seçilmiştir. Düz beyaz duvarlar ve gizli led aydınlatma ile lüks ve sadelik arasında nezih bir denge sağlanırken mağazanın daha ferah olması amaçlanmıştır.

Projeye Göz At

Honda Motoshow 2016

İstanbul/Türkiye

Markanın istekleri doğrultusunda 2 katlı satış ve toplantı alanları mekânsal olarak ayrılmış, düşük bütçe ile oluşturulabilecek lansman ürünlerinin sergileneceği sergi alanı tasarlanmıştır.

Projeye Göz At

Eftalya Balık Fish Restaurant

İstanbul/Türkiye

İstanbul’un meşhur balık lokantalarından biri olan bu mekanda ıslak alanlar ve fuaye yenilenmiştir. Duvarlarda büyük aynalar kullanarak daha ferah bir his yaratılmıştır.

Projeye Göz At

Zerafet Restaurant

İstanbul/Türkiye

Bu et lokantasında tasarım yönü, mekanın girişinden itibaren zarif ve lüksün bir arada hissedilmesini sağlamak olmuştur. Malzemeler, gri-antrasit renklerde doğal taşlar ve çeşitli öğelerdir.

Projeye Göz At

Doğuş Automotive

İstanbul/Türkiye

Bu proje Doğuş Otomotiv için bir yenileme projesidir. Ana giriş, tüm alt markaları ve şirketin gücünü gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Projede metal ve ahşap yüzeyler bir arada kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Jolly Tur Emitt 2016

İstanbul/Türkiye

Turistik bir şehrin sokağından ilham alınarak tasarlanan bu projede, orta alanda gelen ziyaretçileri karşılayacak bir otobüs tasarlanmıştır. Ayrıca bu otobüs toplantı odası ve servis hizmeti fonksiyonlarına da sahiptir. Markanın tatil ruhunu yansıtabilmek için yaz ve kış köşeleri oluşturulmuştur.

Projeye Göz At

Eca Serel The Big5 2016

Dubai/Birleşik Arap Emirlikleri

Bu tasarımda birbirinden bağımsız duvar yüzeyleri ve lake teşhir ünitelerinde çeşitli ürünler sergilenmiştir. Cafe alanı modüler ekili bitki üniteleri ile salon ve sergi alanından ayrılmıştır.

Projeye Göz At

Eca Serel Unicera 2016

İstanbul/Türkiye

1m x 1m ölçülerinde beyaz döşeme, yükseltilmiş döşeme ve ahşap lake mobilyalar ile 750m2 toplam stand alanı elde edilmiştir. Stand, ana girişten gelen tüm ziyaretçileri direkt sergileme ünitelerine ve 300 m2’den büyük cafe alanına yönlendirmek prensibiyle tasarlanmıştır. Bu stand, ECA Serel’in yenilikçi yönlerini ve ürünlerini saf beyaz duvarlarla, hafif ve geçirgen çatı ağları, armatür, aksesuar ve lake panellerle yansıtmaktadır.

Projeye Göz At

Dormakaba Architect @Work 2016

İstanbul/Türkiye

Sergileme standı sektörün en büyük fuarlarından biri olan Architect @Work için tasarlanmış ve uygulanmıştır. Global pazarda geçiş kontrolü ve güvenlik çözümleri sunan Dormakaba için 9m²’lik fonksiyonel bir stand tasarlanması tarafımızdan istenmiştir.

Projeye Göz At

Jaluzicam Architect @Work 2017

İstanbul/Türkiye

Sergileme standı, sektörün en büyük fuarlarından biri olan Architect @Work 2017 için tasarlanmış ve uygulanmıştır. Global pazarda, panjur sistemleri sunan Jaluzicam için 10m²’lik fonksiyonel bir stand tasarlanması tarafımızdan istenmiştir.

Projeye Göz At

Honda Motoshow 2017

İstanbul/Türkiye

Honda’nın tasarım anlayışının yıllar içindeki gelişimini vurgulayan bir tasarım tercih edilmiştir. Banko yüzeyinde başlayan, stand ve duvar yüzeylerinde devam ettirilen motosiklet yolu tasarımın odak noktası olmuştur. Bu sıradışı yolun üzerinde motosikletlerin sergilenmesi amaçlanmıştır.

Projeye Göz At

Carglass Vip Lounge

İstanbul/Türkiye

Carglass, dünyanın önde gelen araç camı onarım ve değiştirme hizmeti sağlayıcılarından biridir. Tasarımın markanın kimliğini temsil etmesi önemlidir. Kullanılan malzeme ve renkler tüm mekanda süreklilik yaratmaktadır. Kırmızı ve sarı çizgilerin kullanılması güçlü bir akış oluşturmuştur.

Projeye Göz At

Eca Serel Sodex 2018

İstanbul/Türkiye

ECA’nın iklimlendirme ürünlerini yansıtan bu iki katlı stand, ilkbahar ve sonbahar konseptiyle tasarlanmıştır. Projenin bir ana koridoru bulunmaktadır. Koridorun bir tarafı ilkbahar ve yaz ürünlerini sergilemek, diğer tarafı ise sonbahar ve kış ürünlerini sergilemek içindir. İkinci kat ise yemek alanı olarak tasarlanmıştır.

Projeye Göz At

Kronfuss House

Viyana/Avusturya

Viyana’da yaşayan dört kişilik aile için geniş açık pencereleri ve bahçe erişimi olan modern bir ev tasarlanmıştır. Geniş galeri alanı, yüksek pencereler ve minimum bölücü duvarlar ile; kesintisiz bir görüş elde edilmiştir.

Projeye Göz At

Eca Serel Unicera 2017

İstanbul/Türkiye

Stand tasarımı, geniş beyaz zemin, yükseltilmiş zeminler ve ahşap lake mobilyalar ile sağlanmıştır. Aynı zamanda, projenin odak noktası yeni ürünleri sergileme işlevi de gören akvaryum alanı olmuştur. 450m2 showroom ve 300m2 cafe olarak ayrılmış toplam 750 m2 alandan oluşan bu proje, ana girişten doğrudan gelen tüm ziyaretçileri standa yönlendirme prensibiyle tasarlanmıştır.

Projeye Göz At

Dormakaba Türkiye Build 2017

İstanbul/Türkiye

200 m2’lik bu fuar stand tasarımında, monte edilen kapı ürünlerine çeşitli alanlar sağlamak için bölünmüş koridorlar oluşturulmuştur. Ayrıca dekoratif aydınlatma ürünleri ile ziyaretçiler için çekici odak noktaları oluşturulmuştur.

Projeye Göz At

Emas Sodex 2018

İstanbul/Türkiye

Eca Serel markasına ait vitrifiye elemanlarının ISH 2019’da yer alması amacıyla bir sergileme standı konsept tasarımı yapılmıştır. Markanın vana ürünleri için sergileme standı olarak kullanılabilecek tekrarlayan kutular tasarlanmıştır. Ürünlerde nötr bir arka plan oluşturmak için ana renk beyaz seçilmiştir.

Projeye Göz At

Toyota Head Ofis

İstanbul/Türkiye

İstanbul’daki Toyota Merkez Ofis Konferans salonunun tadilatını yapmamız istenmiştir. Tavanda dalga etkisi ile denge oluşturarak, duvarda ve zeminde nötr tonlar kullanarak sahne alanını tasarlamak ana amaç olmuştur.

Projeye Göz At

Alışıroğlu Law Firm

İstanbul/Türkiye

Müşterinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bir hukuk firmasının iç mekan yenilenmesi tarafımızdan istenmiştir. Kullanılan malzeme ve renkler, bir hukuk firmasının alışılmış genel anlayışının dışında zarif ve sakin bir ortam yaratmaktadır.

Projeye Göz At

Bk House

İstanbul/Türkiye

Malzeme ve mobilyaların sıcak, zarif olduğu iç mekan oldukça yalın ve canlıdır. Açık mutfak, alanı temiz ve aydınlık hale getirir. Yemek alanı, oturma odası ve koridorda, bitki kullanımı mekanları birbirine bağlamaktadır.

Projeye Göz At

Eca Serel Dost Boya Showroom

Ankara/Türkiye

ECA Serel’in yenilikçi yönlerini ve ürünlerini yansıtan bu showroom, ilham verici doğa tonları ile renklendirilmiş ve dalgalı paneller içeren yeni konsept ile tasarlanmıştır. Bu paneller aynı zamanda armatürler ve aksesuarlar için gösterge işlevi görmektedir. Showroom, Ankara’nın ilgi çeken bölgesinde yer almaktadır. Showroom’da kullanılan zemin kaplaması, renkli birimlerin öne çıkmasını sağlayan beton esaslı gri epoksi ve ahşap lake mobilyalardır.

Projeye Göz At

My Coach Vip Fitness & Pilates

İstanbul/Türkiye

Bu özel fitness merkezinde mekanın enerjik ruhunu yansıtmak için ağırlıklı olarak kırmızı renk kullanılmıştır. Bu amaç için; ıslak alanın yer seramikleri, duvar boyaları ve mobilyaları kırmızı renkte seçilmiştir. Duvarların geri kalanı ise kırmızı rengi tamamlayan siyaha boyanmıştır.

Projeye Göz At

Merve Çolak Dereli House

İstanbul/Türkiye

Müşterimizin renkli kişiliğinden ilham alınarak dairesi mekansal, modern ve enerjik olması hedeflenerek tasarlanmıştır. Mutfaktan oturma odasına girerken huzur dolu bir kombinasyonla karşılaşılmaktadır; canlı sarı ve doğal tonların güçlü bir tadı..

Projeye Göz At

Acr House

İstanbul/Türkiye

Çocuk odası tasarımının temel amacı, odada doğal ahşap malzeme kullanmak ve bu denli küçük bir alanda çocuklar için işlevsel bir Montessori tarzını yansıtmak olmuştur.
Evin koridoru aynı zamanda ritmik ve farklı ölçülerde çerçevelerle bir sanat ve fotoğraf galerisi olarak tasarlanmıştır. Çerçevelere odaklanmak için raylı aydınlatmalar ve duvar renkleri seçilmiştir.

Projeye Göz At

Elif Çolak House

İstanbul/Türkiye

Brüt betonun klasik mobilya ve aksesuarlarla harmanlandığı bu projede sadelik lüks ile dengelenmiştir.

Projeye Göz At

Riyadh Residences

Riyad/Suudi Arabistan

Suudi Arabistan’da çalışmakta olan işçi grupları için tasarlanmış bir yaşam kompleksinde rekreasyon alanları ve çeşitli ölçeklerde konut tipleri bölgenin coğrafyası ve iklim yapısı göz önünde bulundurularak yapılmış bir projedir.

Projeye Göz At

Mall Fellujah

Irak

Erbil’de alışveriş merkezi için bir mimari proje önerisinde bulunulmuştur. Amaç çekiciliği elde etmek için kontrast ve canlı bir cephe yaratmak olmuştur.

Projeye Göz At

Eca Serel Showroom Cambodia

Punom Pen/Kamboçya

Ziyaretçileri bunaltmadan geniş bir ürün yelpazesini sergilemenin nasıl mümkün olduğuna dair sorunun cevabı olarak, birbirini tekrar eden sergileme üniteleri kullanılarak bir ritim oluşturulmuştur.

Projeye Göz At

Eca Serel Ish 2015

Frankfurt/Almanya

Alanın maksimum yüksekliğini kullanabilmek için, etkileyici ışık huzmeleri ürünlerin öne çıkmasını sağlarken, tavana asma truss sistemi kurulmuştur. İkram alanı ve toplantı odaları için farklı bölgeler, kolayca erişilebilen yükseltilmiş döşeme ile vurgulanmıştır.

Projeye Göz At

Eca Ish 2015

Frankfurt / Almanya

Bu iki katlı stantta; üst kat kafe olarak tasarlanmış, zemin kat ise sergilenen ürünlere ayrılmıştır. 8 metre yüksekliğindeki duvar, markanın gücünü vurgulayan görsellerle kaplanmış; 20 metre boyundaki ışıklı reklam alanında marka sloganları sergilenmektedir.

Projeye Göz At

Eca Serel Ideobain 2017

Paris / Fransa

Dört taraflı erişilebilen bu stand, tüm fuar ziyaretçilerini stand boyunca yönlendirmek düşüncesiyle tasarlanmıştır. Standı açıkça görünür kılmak adına, şeffaflığın büyük etkisi olan ritmik taşıyıcılar kullanılmıştır. Özel sergileme üniteleri için de ayrıcalıklı mekanlar yaratılmıştır.

Projeye Göz At

Eca Serel The Big 2017

Dubai Dünya Ticaret Merkezi

Bu tasarımda birbirinden bağımsız duvar yüzeylerinde ferah banyo oturma grupları ve ürünler sergilenmiştir. Cafe alanı, dekoratif ipler ve modüler mobilyalar ile salon ve sergi alanından ayrılmıştır.

Projeye Göz At

Drn Evi

İstanbul / Türkiye

Bu projede, müşterinin talebi üzerine avangard tarzda ancak göz yormayan bir tasarım, özellikle renk uyumlarına dikkat edilerek oluşturulmuştur. Tüm zemin kaplamaları, duvar resimleri, tekstil ürünleri ve mobilya seçenekleri bu tasarım endişesi benimsenerek tamamlanmıştır.

Projeye Göz At

Konteyner Otel VıkI Myrdal

Vik i Myrdal / İzlanda

Tarafımızdan istenen tasarımda, bir İzlanda köyünde, ünlü kuzey ışıkları deneyimini ve İzlanda’nın doğasını yaşama fırsatı verecek, hazır konteynerler kullanarak, modern bir konteyner otel projesi oluşturulması istenmiştir. Zoon Mimarlık tarafından tasarlanan bu konteynerlerin, iç mobilyaları da dahil olmak üzere tüm detaylarının Türkiye’de bitirilmesi ve daha sonra İzlanda’ya kullanıma hazır halde ulaştırılması planlanmıştır.

Projeye Göz At

Sheydı Diyet Danışmanlığı Merkezi

İstanbul / Türkiye

Daha önce oldukça kasvetli görünen kahverengi tuvalet duvarlarında, açık renkli duvar kağıtları, gömme dolapların bütün yüzeylerinde ise ayna kaplanmıştır. Asimetrik olarak uygulanmış, gömme lineer led aydınlatmalar ile çok daha dinamik ve rahat bir alan hissi elde edilmiştir.
Enerjik bir alan yaratmak için duvarlar diyagonal dramatik renklerle boyanmış, Zeminden tavana kadar kaplanan aynalar sayesinde aydınlatma seviyesini artırırken salon alanı ve ziyaretçi odası olduğundan daha büyük gösterilmiştir.

Projeye Göz At

Eca Serel Unicera 2018

İstanbul / Türkiye

450 m2 showroom ve 300 m2 cafe olarak ayrılmış, toplamda 750 m² alandan oluşan proje, ana girişten gelen tüm ziyaretçileri standa yönlendirmek prensibiyle tasarlanmıştır. Doğadan ilham alınarak türetilmiş pastel renkler, cephelere özel tasarlanmış grafikler, lake kaplama ahşap mobilyalar ve yükseltilmiş, büyük ebatlı zeminler projede kullanılan ana unsurlar olmuştur.

Projeye Göz At

Eca Ish 2019

Frankfurt / Almanya

ECA’nın iklimlendirme ürünlerini yansıtan bu stand, ilkbahar ve sonbahar konseptiyle tasarlanmıştır. Projede oluşturulan 2 ana koridordan, birincisi ilkbahar ve yaz ürünlerini, ikincisi ise sonbahar ve kış ürünlerini sergilemek içindir. Sıcak duvar kağıtları ve konforlu mobilyaları ile müşterilere kahve-bar alanında kendilerini evindeymiş gibi hissettirmek amaçlanmıştır.

Projeye Göz At

Eca Serel Ish 2019

Frankfurt / Almanya

Alanın maksimum yüksekliğini kullanabilmek amacıyla, ışıltılı ve etkileyici malzemelerle tasarlanmış bir ürün lansman mekanı oluşturulmuştur. Catering hizmeti verecek alanda ise, lüks bir kahve-bar konsepti projeye özel olarak tasarlanmıştır. Farklı renklerdeki yükseltilmiş döşemelerle oluşturulmuş alanlarda ise farklı banyo konseptleri vurgulanmıştır.

Projeye Göz At

Grohe Unıcera 2019

İstanbul / Türkiye

Kendini yenilikçi su ürünleri sağlamaya adamış, dünyanın önde gelen sıhhi tesisat ürün ve armatürlerini sağlayan Grohe markasının bu standında, tasarım ve uygulama süreci tarafımızca üstlenilmiş ve müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırılmıştır.

Projeye Göz At

Eca Serel Novaplast Showroom

Adana / Türkiye

ECA Serel’in diğer showroomlarında olduğu gibi, ürünleri öne çıkarmak için dinamik sergileme alanları oluşturmak hedeflenmiştir. Ferah bir ortam sağlamak için mavi ve yeşilin pastel tonları konseptte kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Eca Serel Unicera 2019

İstanbul / Türkiye

Türkiye’nin lider vitrifiye firmalarından Eca Serel’in, Alanında dünyanın en büyük ikinci fuarı olan Unicera 2019 Fuarı’nda yer alması için yapılan çalışmada, oluşturulan mekânın ziyaretçileri etkileyerek içeri alacak bir tasarım olması hedeflenmiştir. 5 farklı renkten oluşan tek duvar yüzeyi kapalı olan bağımsız ünitelerle, maksimum şeffaflık sağlanmıştır. Standın orta alanındaki, lansman ürünlerinin sergileneceği ikonik alanda ise, su efektini verecek özel aydınlatma üniteleri oluşturulmuştur.

Projeye Göz At

Eca Serel Akış Yapı Showroom

İstanbul / Türkiye

ECA Serel’in yenilikçi yönlerini ve ürünlerini yansıtan bu showroom, ilham verici doğa tonları ile renklendirilmiş, aynı zamanda armatür ve aksesuarları teşhir amaçlı kullanılan dalgalı panelleri içeren yeni konsept ile tasarlanmıştır
İstanbul’un önemli lokasyonlarından birinde yer alan yer alan Showroom’da, renkli ünitelerin öne çıkmasını sağlayan gri epoksi zemin kaplamaları ve lake ahşap mobilyalar kullanılmıştır.

Projeye Göz At

Omsk Carbon Türkiye Ofisi

İstanbul / Türkiye

Dünyanın önde gelen karbon üreticilerinden biri olan Omsk Carbon firmasının Türkiye ofisi için yaptığımız tasarımda, markanın kurumsal kimliğini yansıtmak amacı ile, firmanın kurumsal renklerinde dekoratif paneller ve beyaz ağırlıklı mobilyalar kullanılarak sade bir ofis tasarımı oluşturulmuştur.

Projeye Göz At

Eca Serel Aksimum Mağaza

İstanbul / Türkiye

ECA Serel’in yenilikçi yönlerini ve ürünlerini yansıtan bu showroom, güneş enerjili aydınlatma ürünleri ve özelleştirilmiş sergi üniteleri dahil olmak üzere, Zoon tarafından ECA için oluşturulan yeni konsept ile tasarlanıp uygulaması yapılan ilk mağazadır. Markaya özel tasarlanmış Pandomo döşeme, yükseltilmiş zemin ve metal üniteler ile modern görünümlü mekanlar elde edilmiştir.

Projeye Göz At